top of page
Asset 10_2x.png

מתאים גם לבעלי דרכונים ישראלים

מגשימים את החלום
בגלים הנחשקים ביותר בפלנטה

גלישה באינדונזיה היא הגשמת חלומו של כל גולש גלים באשר הוא. הודות למגוון אדיר של גלים מושלמים וארוכים, מים צלולים ונוף טרופי מהפנט - מדובר באחת מחופשות הגלישה האייקוניות בעולם.
אינדונזיה היא הארכיפלג הגדול בגלובוס עם למעלה מ-18,000 איים שעל חופיהם נשברים אינסוף גלים איכותיים. לאורך כל השנה, סוואל עקבי ועוצמתי המגיע מכיוון האוקיינוס ההודי פוגש בריפים העשירים של אינדונזיה ונשבר לגלים אגדיים וארוכים. רוחות אופשור קלות מפזרות את אבק הפיות שלהן בעוד שהשמש הטרופית והמים השקופים סוגרים סופית את הפינה והופכים את החופשה באינדו להרפתקת גלישה אולטימטיבית.
מוזמנים להצטרף אלינו למסע מרגש ל"דיסנילנד" של הגלישה, יעד שבו לעושר, עוצמת ואיכות הגלים  - אין תחרות.


מתאים גם לבעלי דרכונים ישראלים

 
 
מידע כללי אינדונזיה
Bitmap_3x.png

רמת גלישה

מתאים לגולשים מנוסים
כל הרמות

הדרכת גלישה.png

גלשנים

מתאים לכל סוגי הגלשנים

מיקום גלישה_3x.png

מיקום

אינדונזיה - לומבוק

תאריכי גלישה.png

תאריכים

אביב 2025

לוקחים את הגלישה צעד קדימה

 

זוהי הזדמנות לפנק את הגלישה שלכם בפיין טיונינג מקצועי בלוקיישן הנחשק בעולם לגלישת גלים.
מערך הדרכה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר יאפשר לכם לנצל את הגלים האיכותיים, הפתוחים והארוכים בכדי לקחת את הגלישה שלכם צעד קדימה. קבוצה קטנה תאפשר לכל גולש לבוא לידי ביטוי ולעבור תהליך אישי בהתאם לשלב שהוא נמצא בו בגלישה.
המסע לאינדונזיה תוכנן בקפידה בסטנדרט הגבוה ביותר וכולל מקומות לינה מפנקים, צוות מקומי מיומן ומקצועי ומענה מקיף ומדויק לכל הצרכים של הגולשים בקבוצה.
הסדנה מעוצבת לפרטים הקטנים ועטופה ברמה הגבוהה ביותר – מקצועית, ארגונית וטכנית – רק בכדי שאתם תהיו פנויים לעסוק בשלושה דברים בלבד - לגלוש, לגלוש ולגלוש.

האי לומבוק

 
 

במהלך הסדנה נגלוש באזור לומבוק, אחד האיים המרשימים באינדונזיה. נופיו של האי הם ציוריים-עד-לא-אמיתיים עם חופים בתוליים, חול לבן בוהק, ריפים מהפנטים, מצוקים סלעיים, אגמים והרי געש.
 

קו החוף הדרומי של לומבוק, החשוף לאוקיינוס ההודי, הוא ארוך במיוחד ומאכלס בין מפרציו פוינטים רבים, מגוונים ונדירים באיכותם.
 

אחת העוצמות של האי טמונה באופיו האותנטי והרגוע. על אף שהוא שכן להמולה של באלי, לומבוק עדיין משמר את יופיו הגולמי ומאופיין באווירה בתולית ופחות ממוסחרת, כמו שהקופים אוהבים.

הגלים

 

ברחבי האי לומבוק פזורים פוינטים רבים השונים מאוד באופים, כך שגולשים בכל הרמות - ממתחילים עד פרו'ס - באים על סיפוקם כאן. 

בקצה הדרום-מערבי של האי, למשל, נמצא "Desert Point", שסומן על ידי גולשים רבים כגל הטוב בעולם והוא מתאים לגולשים ברמה גבוהה בלבד. אבל… לא לשם פנינו.
במהלך הסדנה נשהה באזור הכפר Gurupuk ונגלוש בפוינטים איכותיים מאוד הפזורים לחופיו של מפרץ ענק. הגלים באזור הזה מגוונים ונותנים מענה לגולשים מתחילים כמתקדמים כתלות בגובה הגל ורמת החשיפה של הפוינט הספציפי לסוואל. הפוינטים נמצאים במרחק שייט קצר בסירה מהכפר.  

חודש יוני הוא עמוק בתוך עונת הגלישה באזור לומבוק וממוצע גובה הגל בתקופה הזו הוא כתף עד ראש וחצי.

טמפרטורת המים מושלמת ונעה בין 26 ל-29 מעלות צלזיוס, כך שאין צורך להצטייד בחליפות.

הגלים אנדנזיה

הפוינטים

 
 
gerupuk-inside-right (2).jpg

שבירה ארוכה, מפנקת וסלחנית לרייט הממוקמת בפינה המזרחית של המפרץ. טייקאוף קליל לתוך קיר יפה שמתפתח לסקשן מהיר יותר בהמשך הגל. ה-outside של הגל הזה הוא רך יחסית ומתאים לכל סוגי הגלשנים. ה-inside הוא ארוך, מהיר ותלול יותר ומתאים במיוחד לגלשנים קצרים ולביצועים חדים יותר.